Spotkanie Informacyjne Przywództwa Edukacyjnego

czwartek, września 24, 2015 dodane przez:

Spotkanie Informacyjne Przywództwa Edukacyjnego w ramach projektu

Przywództwo i zarządzanie w oświacie - opracowanie i wdrożenie systemu kształcenia i doskonalenia dyrektorów szkół/placówek
Kraków, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
29-30 września 2015r.

Uniwersytet Jagielloński oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji serdecznie zapraszają̨ do wzięcia udziału w Spotkaniu Informacyjnym Przywództwa Edukacyjnego. Spotkanie jest przeznaczone dla przedstawicieli organów prowadzących szkoły oraz pracowników naukowych uczelni wyższych. Podczas spotkania pragniemy skoncentrować się na prezentacji wypracowanych w toku projektu sposobów przygotowania i wprowadzania w rolę dyrektora oraz doskonalenia dyrektorów szkół i placówek, jak również̇ efektów przeprowadzonych w oparciu o nie pilotażowych kursów.

Plan spotkania:

Wtorek, 29 września

Sesja I Otwarcie spotkania – dr hab. Grzegorz Mazurkiewicz, dr Roman Dorczak

12:0 0 – 13.00

Obiad

Sesja merytoryczna I

Przerwa kawowa

Sesja merytoryczna II

Środa, 30 września

Sesja warsztatowa (Preparing Leaders for the future) – dr Robin Precey,

Miejsce spotkania – Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków

Uniwersytet Jagielloński zapewnia wyżywienie podczas spotkania oraz zakwaterowanie w dniach 28/29.09 oraz 29/30.09/2015.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowanie udziałem w spotkaniu prosimy o mailowe zgłoszenia pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dn. 25 września do godz.12.00. Proszę w zgłoszeniu zawrzeć informację czy i w jakich terminach potrzebują Państwo noclegu.