Kraków: Spotkanie Regionalne Przywództwa Edukacyjnego, 30 czerwca br.

środa, czerwca 24, 2015 dodane przez:

Spotkanie Regionalne Przywództwa Edukacyjnego w ramach projektu "Przywództwo i zarządzanie w oświacie - opracowanie i wdrożenie systemu kształcenia i doskonalenia dyrektorów szkół/placówek".

Termin: 30 czerwca 2015 roku (Wtorek)

Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków

Zapraszamy dyrektorów szkół/placówek oraz placówek doskonalenia nauczycieli, przedstawiciele organów prowadzących i nadzoru pedagogicznego, organizacji przedstawicielskich dyrektorów szkół/placówek.

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Spotkaniu Regionalnym Przywództwa Edukacyjnego.

Spotkanie jest dedykowane dla przedstawicieli organów prowadzących i nadzoru pedagogicznego, organizacji przedstawicielskich, dyrektorów szkół/placówek oraz placówek doskonalenia nauczycieli.

Podczas spotkania pragniemy skoncentrować się na prezentacji wypracowanych w toku projektu sposobów przygotowania i wprowadzania w rolę dyrektora oraz doskonalenia dyrektorów szkół i placówek, jak również efektów przeprowadzonych w oparciu o nie pilotażowych kursów.

Rejestracja na spotkanie możliwa jest do dn. 29 czerwca 2015r. poprzez potwierdzenie udziału na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Plan spotkania:

10.00 - 10:45 — Otwarcie spotkania