Lublin: Spotkanie Regionalne Przywództwa Edukacyjnego, 26 czerwca br.

poniedziałek, czerwca 22, 2015 dodane przez:

Spotkanie Regionalne Przywództwa Edukacyjnego w ramach projektu "Przywództwo i zarządzanie w oświacie - opracowanie i wdrożenie systemu kształcenia i doskonalenia dyrektorów szkół/placówek".

Termin: 26 czerwca 2015 roku (Piątek)

Miejsce: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lubline, ul. Projektowa 4, 20-950 Lublin

Zapraszamy dyrektorów szkół/placówek oraz placówek doskonalenia nauczycieli, przedstawiciele organów prowadzących i nadzoru pedagogicznego, organizacji przedstawicielskich dyrektorów szkół/placówek.

Uniwersytet Jagielloński oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Spotkaniu Regionalnym Przywództwa Edukacyjnego.

Spotkanie jest dedykowane dla przedstawicieli organów prowadzących i nadzoru pedagogicznego, organizacji przedstawicielskich, dyrektorów szkół/placówek oraz placówek doskonalenia nauczycieli.

Podczas spotkania pragniemy skoncentrować się na prezentacji wypracowanych w toku projektu sposobów przygotowania i wprowadzania w rolę dyrektora oraz doskonalenia dyrektorów szkół i placówek, jak również efektów przeprowadzonych w oparciu o nie pilotażowych kursów.

Rejestracja na spotkanie możliwa jest do dn. 19 czerwca 2015r. poprzez potwierdzenie udziału na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Plan spotkania:

12.00 - 12:45 — Otwarcie spotkania