Olsztyn: Spotkanie Regionalne Przywództwa Edukacyjnego, 1 czerwca br.

środa, maja 13, 2015 dodane przez:

Spotkanie Regionalne Przywództwa Edukacyjnego w ramach projektu "Przywództwo i zarządzanie w oświacie - opracowanie i wdrożenie systemu kształcenia i doskonalenia dyrektorów szkół/placówek".

Termin: 1 czerwca 2015 roku (Poniedziałek)

Miejsce: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, ul. Głowackiego 17, 10-447 Olsztyn

Zapraszamy dyrektorów szkół/placówek oraz placówek doskonalenia nauczycieli, przedstawiciele organów prowadzących i nadzoru pedagogicznego, organizacji przedstawicielskich dyrektorów szkół/placówek.

Uniwersytet Jagielloński oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Spotkaniu Regionalnym Przywództwa Edukacyjnego.

Spotkanie jest dedykowane dla przedstawicieli organów prowadzących i nadzoru pedagogicznego, organizacji przedstawicielskich, dyrektorów szkół/placówek oraz placówek doskonalenia nauczycieli.

Podczas spotkania pragniemy skoncentrować się na prezentacji wypracowanych w toku projektu sposobów przygotowania i wprowadzania w rolę dyrektora oraz doskonalenia dyrektorów szkół i placówek, jak również efektów przeprowadzonych w oparciu o nie pilotażowych kursów.

Zgłoszenia on-line do 25 maja na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem tel./faks 89 522 85 23

Plan spotkania:

9.00 – 9.45 — Otwarcie spotkania (wystąpienie przedstawicieli Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie)

9,45 – 10.00 — Przerwa kawowa

10.00 – 12.15 — Sesje merytoryczne (w grupach)

12.15 – 12.45 — Przerwa kanapkowa

12.45 – 15.00 — Sesje merytoryczne (w grupach)

15.00 — Obiad