Ełk: Spotkanie Regionalne Przywództwa Edukacyjnego, 2 czerwca br.

piątek, maja 08, 2015 dodane przez:

Spotkanie Regionalne Przywództwa Edukacyjnego w ramach projektu "Przywództwo i zarządzanie w oświacie - opracowanie i wdrożenie systemu kształcenia i doskonalenia dyrektorów szkół/placówek".

Termin: 2 czerwca 2015 roku (Wtorek)

Miejsce: Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku, ul. Generała Władysława Sikorskiego 5A, 19-300 Ełk

Zapraszamy dyrektorów szkół/placówek oraz placówek doskonalenia nauczycieli, przedstawiciele organów prowadzących i nadzoru pedagogicznego, organizacji przedstawicielskich dyrektorów szkół/placówek.

Uniwersytet Jagielloński oraz Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Spotkaniu Regionalnym Przywództwa Edukacyjnego.

Spotkanie jest dedykowane dla przedstawicieli organów prowadzących i nadzoru pedagogicznego, organizacji przedstawicielskich, dyrektorów szkół/placówek oraz placówek doskonalenia nauczycieli.

Podczas spotkania pragniemy skoncentrować się na prezentacji wypracowanych w toku projektu sposobów przygotowania i wprowadzania w rolę dyrektora oraz doskonalenia dyrektorów szkół i placówek, jak również efektów przeprowadzonych w oparciu o nie pilotażowych kursów.

Zgłoszenia on-line do 25 maja na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub telefonicznie pod numerem tel./faks (087) 621 10 71

Plan spotkania:

9.00 - 10.00 — Otwarcie spotkania (wystąpienie przedstawicieli Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Ełku)

10.00 - 10.15 — Przerwa kawowa

10.15 - 12.30 — Sesje merytoryczne (w grupach)

12.30 - 13.00 — Przerwa kanapkowa

13.00 - 15.15 — Sesje merytoryczne (w grupach)

15.15 — Obiad